Що ж такого зробила Балта?

Тезисно.

  1. ЦПМСД м. Балта має свій брендбук, який використовувався у всьому – від одягу працівників до інтер’єру та внутрішнього наповнення приміщень. Ви десь таке бачили? Саме так – у Євросоюзі (не завжди) або в приватних клініках.
  2. ЦПМСД м. Балта виготовляє флаєри, буклети, листівки, брендовані відео. Ви десь таке бачили? Принцип – такий самий, як і в попередньому випадку.
  3. ЦПМСД м. Балта пропонує працівникам службовий транспорт для пересування між викликами. У ФАПах – це мопед. В амбулаторіях і центрі – автомобілі. Ви точно десь таке бачили. Ні? Не бачили фельдшера чи медсестру на мопеді? Тоді вам – у Балту.
  4. ЦПМСД м. Балта після підписання договору з НСЗУ пропонує зарплату в 15-16 тис. грн. Звичайно, це – доктору із вищою категорією та підписаними деклараціями, але це якісь фантастичні гроші, як на перший етап реформи і на первинці. Це 600 баксів! В Україні! Можна ж, ні?
  5. ЦПМСД м. Балта пропонує житло із оплатою комуналки. На цьому пункті я втрачаю свідомість.
  6. ЦПМСД м. Балта має відкритий «ресепшн» і «кол центр». Якщо ці слова ні про що вам не кажуть, прошу гортати далі.
  7. ЦПМСД м. Балта своїми ідеями захопить всю Україну. Це вже доконаний факт.

Що ж такого зробили Роман Колонтай (головний лікар) та Станіслав Чорний (начальник відділу охорони здоров’я м. Балта) та їх команда? Все дуже просто. Вони зробили європейську клініку загальної медичної практики або приватну клініку в умовах державного центру первинної медичної допомоги. Прикладаючи усі свої таланти та масу зусиль, їм вдалось не просто розірвати шаблон, а просто роздерти його на дрібні шматки, не озираючись на усталені із часів СРСР, норми, розуміння чи поняття.

Кожен робить свій внесок у новітню історію України і лікарі Балти свій внесок вже зробили!