За два місяці роботи мобільних медичних бригад Академії Сімейної Медицини України на Херсонщині лікарі оглянули та проконсультували вже понад 30 дітей віком від 0 і до 18 років.

Найчастіше педіатричні консультації спрямовані на профілактику та імунізацію, чому не можна не радіти. Знати, що батьки вакцинують своїх дітей навіть за умов перебування в зоні бойових дій, додає надії та гордості за людей. 

Також значну частину консультацій дітей займають звернення щодо інфекційних захворювань. Серед неінфекційних хронічних захворювань зустрічаються епілепсії, аутоімунні тиреоїдити та хронічне захворювання нирок. 

“Морально найважче бачити дітей, травмованих війною. Як і фізично, так і психологічно. Це, мабуть, найбільш складний аспект нашої роботи”,- зазначає лікарка Анна.

Війна-не місце для дітей. Але якщо їх життєві обставини складаються так, що вони знаходяться в прифронтових населених пунктах, значить завдання медиків мобільних бригад забезпечити дітям якісну первинну медичну допомогу.

Проєкт: «Забезпечення доступності первинної медичної допомоги, з акцентом на подолання тягаря НІЗ, в Україні через мобільні медичні пункти в Херсонській області»

 реалізується ГО «Академія Сімейної Медицини України» спільно з бюро ВООЗ в Україні