Якість надання медичної допомоги, про що це?

Якість надання медичної допомоги, про що це?

В першу чергу це про людей та людяність, про вмотивованість та наполегливу працю, про визнання недоліків та постійне вдосконалення.

Перші візити до закладів з надання первинної медичної допомоги у Радомишлі, Коростишеві та Чуднові дали розуміння, що кожен заклад унікальний. Персонал вразив готовністю до змін та вдосконалення. Щось потребувало створення, а щось лише поліпшення.

Попереду був важкий, але такий цікавий шлях покращення якості медичної допомоги.

І ось позаду завершальний етап візитів експертів з оцінки якості в рамках розширення спектру послуг ПМД та посилення спроможності професійної організації працівників закладів ПМД у Житомирській області.

Досвідом розвитку ділились КНП “Центр ПМСД” Радомишльської міської ради , «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської міської ради та Чуднівський ЦПМСД
Зміни вражають.

Там де ще пів року тому стояли пошарпані стільчики, тепер сучасні зони очікування; з’явились дитячі куточки; приміщення адаптовані для людей з особливими потребами; функціонують гардероби; повним ходом ведуться ремонтні роботи. Експертів зустріли чисті й світлі коридори, брендована навігація та стилізовані кабінети лікарів.

Затьмарити матеріальні зміни зміг лише рівень розвитку персоналу. У кожному закладі було проведено навчання, створено зони для власних освітніх потреб, покращено сервіс шляхом самовдосконалення та професійного зростання.

Керівники проявили неабияку креативність мислення та пройшли шлях змін, чуючи побажання колективів.

Персонал кожного закладу продемонстрував вражаючий прогрес на шляху розвитку медичних компетенцій, командоутворення та пацієнторієнтованості
Хочеться подякувати керівництву закладів за теплий прийом, відвертість, відкритість до пропозицій та ідей.

Кожен заклад залишив яскраві позитивні спогади, котрі будуть надихати та мотивувати на подальший розвиток і нові проекти.
Хочеться побажати не зупинятись на досягнутому та продовжувати розвиток попри будь-які перешкоди.

Так тримати!