Нові ровери від Всесвітньої організації охорони здоров’я отримали Чернігівський районний центр ПМСД та КНП Клініка сімейний лікар Широківської сільради Запорізької обл.

Нові ровери від Всесвітньої організації охорони здоров’я отримали Чернігівський районний центр ПМСД та КНП Клініка сімейний лікар Широківської сільради Запорізької обл..

Велосипеди поїхали до медиків віддалених амбулаторій та фельдшерських пунктів, які обслуговують людей з різних маленьких сіл. Це зручні триколісні ровери, на яких медики зможуть швидше діставатися до пацієнтів.
Сільські амбулаторії відповідають за низку населених пунктів, тому медики часто долають великі відстані, щоб дістатися до своїх пацієнтів. Багато з людей не можуть самостійно приїхати до лікарні, через важкий стан здоров’я, поважний вік, травми. Медичні працівники виїздять на домашні виклики також, щоб проводити медичні маніпуляції, перев’язки. Часто ровер – це єдина можливість дістатися до всіх пацієнтів.
Це сучасні моделі велосипедів, на трьох колесах, тому вчитися їздити на них непотрібно. Ровери зручні та надійні. Тепер первинна медична допомога стане ще доступнішою, а медики зможуть швидше дістатися до своїх пацієнтів.

Допомогу надано в рамках проєкту «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні» за ініціативи АСМУ та при підтримці бюро ВООЗ в Україні.