На Херсонщині розпочали роботу мобільні бригади

На Херсонщині розпочали мобільні медичні бригади Академії Сімейної Медицини України. Дві команди медичних працівників відвідали Чорнобаївку та Широку Балку.
«Я вже забула, коли востаннє спала нормально. Мабуть, в минулому житті». «Раніше ліки купував мені син, в окупації його вбили, а самій важко до лікаря дійти». «Я мала оперувати щитовидку, але почалася велика війна»
“Нашою командою було проведено понад 60 консультацій. Найчастіше місцеве населення скаржилося на підвищений тиск та проблеми зі сном”, – розповідає Валерія Бойко (сімейна лікарка мобільної команди АСМУ)
Ми проводили огляд, видавали гуманітарні ліки, консультували та просто вислуховували тих, хто мав бажання говорити про пережите. Місцеві жителі налаштовані оптимістично, всміхаються і дякують. Просять аби приїжджали ще, адже медичних працівників не вистачає на потреби населення. А наша команда переконана, що кожна людина має право на якісну медичну допомогу.

Проєкт: «Забезпечення доступності первинної медичної допомоги, з акцентом на подолання тягаря НІЗ, в Україні через мобільні медичні пункти в Херсонській області»
 реалізується ГО «Академія Сімейної Медицини України» спільно з бюро ВООЗ в Україні