26-27 грудня Київ приймав у себе представників мобільних медичних бригад АСМУ з прифронтових та деокупованих громад.

Координатори та учасники мобільних медичних команд разом із представниками Бюро ВООЗ в Україні провели два насичених дні в дискусію та стратегічному плануванні проєкту «Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря НІЗ через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні».

Почали зустріч із презентації об’єктивних результатів діяльності мобільних медичних команд за 2023 рік. Також обговорили рівень задоволеності населення нашими послугами, серед опитаних респондентів відповіді були “задоволені” та “дуже задоволені”

Результатом семінару стали близько ста сторінок SWOT аналізу діяльності мобільної первинної медичної допомоги, створення планів на майбутнє та формування і озвучення запиту членів команд на розширення мережі мобільних послуг та потреби в створенні законодавчої бази щодо діяльності мобільних медичних послуг. Окрім стратегічного планування наша велика команда мала змогу обмінятися досвідом, новинами та обіймами. 

Завдяки Академії Сімейної Медицини України та бюро ВООЗ в Україні деокуповані та прифронтові території мають доступ до первинної медико-санітарної допомоги навіть в умовах гуманітарної кризи та військових дій. Тому, проаналізувавши свої переваги та слабкі сторони, можливості та зовнішні загрози, продовжуємо свою діяльність далі, аюи кожен українець мав доступ до якісної медицини незалежно від місця знаходження.

P.S. Приємним бонусом стало вручення подяки Академії Сімейної Медицини України від Березняківської територіальної громади Черкаського району, Черкаської області. Дякуємо, що цінуєте нашу роботу.