21 вересня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день миру

21 вересня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день миру. Цю дату мобільна медична бригада Академії сімейної медицини України зустріла в селі Інгулець на Херсонщині. 

Цей населений пункт пережив жахи окупації, будинки місцевих жителів значно постраждали після руйнування окупантами Каховської ГЕС. 

Команда проводила лікарсько-консультативний прийом в місцевому фельдшерсько-акушерському пункті. Місцеві жителі дуже дякували за гуманітарні ліки адже медичне забезпечення в прифронтових селах практично відсутнє, а люди продовжують хворіти та потребувати лікарської допомоги, не говорячи вже про профілактику та психологічну допомогу. 

Увагу наших медиків привернув малюнок на стіні в коридорі амбулаторії 11-річної місцевої жительки Насті. На малюнку напис: “Я маю право на щастя у вільній Україні”. Саме такі історії спонукають нас продовжувати  свою роботу, аби реалізувати право кожної дитини та дорослого на якісну медичну допомогу, адже ми того варті.

Проєкт: «Забезпечення доступності первинної медичної допомоги, з акцентом на подолання тягаря НІЗ, в Україні через мобільні медичні пункти в Херсонській області»

 реалізується ГО «Академія Сімейної Медицини України» спільно з бюро ВООЗ в Україні