Допомагати тим, хто цього потребує – легко 

Сьогодні ми хочемо поділитись з вами історією про те, як медики Громадської Організації «Академії Сімейної Медицини України» допомагають тим, кому довелось бути за пів кроку до смерті. 

Наші мобільні медичні команди, які працюють за сприяння бюро ВООЗ в Україні, розпочали  роботу у Чернігівській області майже відразу після її деокупації. З перших днів звільнення наші фахівці простягли руку допомоги тим, хто цього потребує, а таких – більшість. Адже ні для кого не секрет, що за час широкомасштабного вторгнення у населення на фоні стресу розвинулись хронічні захворювання. 

Днями наші лікарі побували у селі Новоселівка, що на Чернігівщині. До обласного центру – рукою подати, але те, що наробили орки, не складається у жодний пазл. До війни у селі проживало близько тисячі людей, а після звільнення від російської орди у населеному пункті  не залишилось жодного вцілілого будинку.  Проте нині там мешкає близько сотні осіб. Переважно це люди літнього віку, або ті, які за жодних обставин не захотіли покидати свою домівку, навіть якщо у ньому понівечений  дах, вибиті вікна чи двері.

Мобільні медичні команди приїздять сюди не вперше, тож своїх пацієнтів знають всіх не тільки в обличчя, а й поіменно. Ба більше, попри усі негаразди продовжують консультувати  їх віддалено, якщо виникає потреба. Так і цього разу, наші медики надавали допомогу місцевим мешканцям: консультавали, діагностували, надавали психологічну підтримку, адже сьогодні це вкрай важливо. А також забезпечили необхідними медикаментами, адже поблизу немає жодної аптеки. 

Місцеві жителі, які відмовилися евакуюватися  нині проживають у модульних будиночках, куди і приїздили фахівці. 

Про приїзд наших медиків ви можете дізнаватись від старости населеного пункту, а також на сторінках КНП Чернігівського районного центру. 

Будьте здорові та бережіть себе і свою родину!