7 грудня у м. Київ відбулась конференція “Місія ПМД: Розширення якісних послуг на шляху відновлення”

7 грудня у м. Київ відбулась конференція “Місія ПМД: Розширення якісних послуг на шляху відновлення” ,організована Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України , Національною службою здоров’я України та Академією сімейної медицини України.
Представлено досвід та кращі практики організації системи управління якістю у закладах ПМД різних куточків України, відбулось обговорення в експертному колі питань управління якістю на рівні ПМД.
Академія сімейної медицини України представила власний досвід підготовки і проведення якісних навчань фахівців первинної медичної допомоги , який презентували Оксана Луцька та Іван Кутчак. А Катерина Поштарук поділилась досвідом проведення зовнішнього оцінки системи управління якістю закладів ПМД , до якої також активно долучались експерти Академії сімейної медицини України.
З вдячністю приймаємо відзнаку Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» для Академії сімейної медицини України» за командну роботу та активну участь у грантовій програмі «Розширення послуг ПМД та посилення спроможності професійної асоціації ПМД» Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Дякуємо партнерам та команді АСМУ !