Мобільні медичні команди продовжують надавати первинну медичну допомогу у віддалених населених пунктах

А наші мобільні медичні команди продовжують надавати первинну допомогу у віддалених населених пунктах місцевим жителям та ВПО

Громадська організація «Академія сімейної медицини України» спільно з World Health Organization Ukraine успішно реалізує проєкт мобільних медичних команд у віддалених населених пунктах п’яти областей України: Сумській, Харківській, Чернігівській, Черкаській та Запорізькій. Проєкт триватиме до жовтня 2023 року.

✅Мета проекту – забезпечення доступною медичною допомогою населення, яке проживає у віддалених та важкодоступних районах. Завдяки співпраці з Бюро ВООЗ в Україні, команди отримали необхідну підтримку та ресурси для надання якісної медичної допомоги.

💊Нині мобільні медичні команди забезпечені всім необхідним: ліками, камертоном, вагами, глюкометром, системою вимірювання довжини та ноутбуком.

🚑Ці команди надають загальні медичні консультації, діагностику, лікування та профілактичні заходи. За потреби – безкоштовні медикаменти пацієнтам.
Ба більше, проєкт сприяє покращенню обізнаності населення щодо превентивних заходів, здорового способу життя та гігієнічних практик. Це допомагає зменшити поширення захворювань та покращує загальний стан здоров’я у віддалених громадах.

Проєкт слугує важливим кроком в розбудові ефективної системи первинної медичної допомоги в Україні та сприяє поліпшенню здоров’я та якості життя населення віддалених районів.