Безцінні навчання для медиків
1184
post-template-default,single,single-post,postid-1184,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode_disabled_responsive_button_padding_change,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid

Безцінні навчання для медиків

Безцінні навчання для медиків

ГО «Академія Сімейної Медицини України» спільно з USAID провели черговий онлайн-тренінг на тему «Що потрібно знати про психічне здоров’я на первинній ланці медичної допомоги: прості інструменти для роботи з психічним здоров’ям».

І це не дивно, що обрана була саме ця тема, оскільки психічне здоров’я — є однією з важливих складових загального здоров’я людини. У період повномасштабного вторгнення чимало українців звертаються по допомогу до сімейних лікарів з проблемами, що пов’язані з психічним здоров’ям

Саме під час тренінгу обговорили, як розпізнати швидко основні симптоми психічних розладів, як діяти у такому випадку та які підходи до ведення першої консультації з людьми, що стикаються з проблемами психічного здоров’я, а також ефективні стратегії підтримки на первинному рівні. Такі знання та навички можуть допомогти медичним працівникам в виявленні та веденні проблем, пов’язаних зі станом психічного здоров’я

Онлайн формат тренінгу дозволяє медичним працівникам у різних куточках країни отримати доступ до цінних знань та ресурсів безпосередньо зі свого робочого місця або зручного для них місця.

Важливою перевагою спільної ініціативи з USAID є те, що вона може сприяти розвитку місцевих ресурсів та експертизи у галузі психічного здоров’я на первинній ланці медичної допомоги. Це може стати основою для подальшого покращення системи охорони здоров’я та надання відповідних послуг пацієнтам з проблемами психічного здоров’я.

У результаті такого навчання медичні працівники зрозуміють актуальність теми психічного здоров’я та отримають впевненість у тому, що ведення психічних розладів на первинній ланці є не тільки можливим, а й надзвичайно корисним навиком сімейного лікаря/лікарки та медсестри/медбрата

Також варто зазначити, що такі тренінги сприяють поширенню свідомості про психічне здоров’я загалом серед населення. Інформовані громадяни можуть краще розуміти питання психічного здоров’я та шукати допомогу, якщо необхідно. Це може допомогти зменшити стигматизацію та покращити загальний стан психічного здоров’я в суспільстві.

Онлайн тренінги з ініціативи Громадської організації Академії Сімейної Медицини спільно з USAID мають потенціал стати важливим інструментом у покращенні догляду за психічним здоров’ям на первинній ланці медичної допомоги. Ці тренінги можуть мати довготривалий позитивний вплив на якість життя пацієнтів та сприяти створенню більш здорового суспільства в цілому.

  • А також запрошуємо до нас на YouTube.Підписуйтесь, лайккайте та дізнавайтесь корисну інформацію від провідних спеціалістів.

Переглянути відео з заходу можна тут