Дорогі колеги!

Всесвітній день сімейного лікаря (Family Doctor Day - FDD) - 19 травня - вперше був оголошений WONCA у 2010 році з метою висвітлення ролі та внеску сімейних лікарів у системи охорони здоров'я у всьому світі. Такий захід - це прекрасна можливість визнати центральну роль нашої спеціальності у забезпеченні особистісних, всеохоплюючих та безперервних медичних послуг для всіх наших пацієнтів. Це також шанс відсвяткувати прогрес, досягнутий у сімейній медицині та спеціальних внесків сімейних лікарів в глобальну охорону здоров’я.

В минулому році багато наших колег по всьому світу відзначали день, організувавши різноманітні заходи та діяльності, і ми отримали звіти та фотографії з багатьох країн, які ми змогли представити у WONCA News. Секретаріат також випустив кілька плакатів, які можна використовувати та адаптувати локально.

Ми завжди радо підтримуємо  членів Організації які розроблюють власну тему для FDD, залежно від місцевих пріоритетів. Проте в цьому році - 2018 - ми вибрали ключову тему "Сімейні лікарі - лідери на шляху до кращого здоров'я". Ми хотіли б почути приклади хорошої практики в усьому світі. Карен Флегг, наш редактор WONCA, створив шаблон на веб-сайті WONCA, на якому ви можете ознайомитись з прикладами належної практики.

З найкращими побажаннями
Д-р Гарт Меннінг
Генеральний директор WONCA