C тартував новий набір до Азовської школи сімейної медицини 2021!
 
Оновлений інтенсивний освітній курс для фахівців і фахівчинь первинної ланки проходитиме 17-19 вересня 2021. Ми дуже чекаємо на заявки від вас: сімейні лікарі й лікарки, педіатри, терапевти й терапевтки, а також медсестри й медбрати.
 
Підкреслимо, що Школа проводиться із застосуванням новітніх навчальних методик і міжнародних алгоритмів надання медичної допомоги. На вас чекають тренінги з відпрацювання клінічних навичок, лекції й клінічні воркшопи базовані на принципах доказової медицини.
 
 
Особисто ми не бачимо причин зволікати. Реєструйтеся вже зараз тут —> https://bit.ly/3jmFbze На основі аплікаційної форми буде відібрано до 50 найвмотивованіших учасників й учасниць, тому просимо вас максимально виважено заповнювати анкету, приділяючи особливу увагу мотиваційному листу.🙏🏻
 
А поки нагадуємо вам критерії участі:
 
🔸 актуальна практична діяльність на первинній ланці
🔸 ви зареєстровані в системі E-Health
🔸 ви вже щеплені принаймні однією дозою вакцини від COVID-19
🔸 ви маєте можливість передати набуті знання колегам у своєму регіоні; зараз говоримо про проведення щонайменше двох інформаційно-освітніх заходів у регіоні/громаді своєї практичної діяльності
🔸 останній критерій хоч і додатковий, але не менш вагомий: фасилітація груп рівних
 
Організатори заходу: ГО Академія Сімейної Медицини України, Україно-Швейцарський проєкт «Розвиток Медичної Освіти», ГО Українська Академія Педіатричних Спеціальностей.